Нұрәлем Facebook-ке Жазыл Тәңіртау YouTube-ке Жазыл Қазақтың 1001 Ертегісі (PDF)

Жүктеу-Албомым-Албомдар-Желі
Осы торды сақтаймын! | Осы торды бас бет етемін!

Біздің байланыс: elarna2012@gmail.com


Бірінші лига: 2021 жылғы маусымның күнтізбесі



Нұрәлем Facebook-ке Жазыл Тәңіртау YouTube-ке Жазыл Қазақтың 1001 Ертегісі (PDF)

Түрі: Аламан спорт

Жолданған уақыты: 03:00 - 2021/04/08

Нақты Көзі: https://prosports.kz/kz/news/493968-birinshi-liga-2021-zhylgy-mausymnyn-kuntizbesi



Live

Спорттағы коронавирус

Қазақстан футболы

Бірінші лига. 2021 жылғы маусымның күнтізбесіБірінші лига. 2021 жылғы маусымның күнтізбесі

Қазақстан кәсіпқой футбол лигасы 2021 жылғы маусымның Бірінші лига командалары арасындағы біріншіліктің күнтізбесін жариялады, деп хабарлайды Prosports.kz.

 

Бірінші айналым

 

I тур

 

11 сәуір (жексенбі)

Игілік – Оқжетпес
Ақсу – Тараз-Қаратау
Қыран –Оңтүстік Академиясы
Мақтаарал – Екібастұз
Қайрат-Жастар – Шахтер-Болат
Байқоңыр – Қызыл-Жар СК Ж

 

II тур

17сәуір (сенбі)

Байқоңыр – Игілік
Қызыл-Жар СК Ж – Қайрат-Жастар
Шахтер-Болат – Мақтаарал
Екібастұз – Қыран
Оңтүстік Академиясы – Ақсу
Тараз-Қаратау – Оқжетпес

 

22 сәуір (бейсенбі)

Қазақстан Республикасының Кубогыбірінші іріктеу кезеңі

 

III тур

26 сәуір (дүйсенбі)

Игілік – Тараз-Қаратау
Оқжетпес – Оңтүстік Академиясы
Ақсу – Екібастұз
Қыран – Шахтер-Болат
Мақтаарал – Қызыл-Жар СК Ж
Қайрат-Жастар – Байқоңыр

 

1 мамыр (сенбі)

Қазақстан Республикасының Кубогыекінші іріктеу кезеңі

 

IV тур

5 мамыр (сәрсенбі)

Қайрат-Жастар – Игілік
Байқоңыр – Мақтаарал
Қызыл-Жар СК Ж – Қыран
Шахтер-Болат – Ақсу
Екібастұз – Оқжетпес
Оңтүстік Академиясы – Тараз-Қаратау

 

V тур

10 мамыр (дүйсенбі)

Игілік –ОңтүстікАкадемиясы

11 мамыр (сейсенбі)

Оқжетпес – Шахтер-Болат
Ақсу – Қызыл-Жар СК Ж
Қыран – Байқоңыр
Мақтаарал – Қайрат-Жастар

12 мамыр (сәрсенбі)

Тараз-Қаратау – Екібастұз

 

VI тур

17 мамыр (дүйсенбі)

Мақтаарал – Игілік
Қайрат-Жастар – Қыран
Байқоңыр – Ақсу
Қызыл-Жар СК Ж – Оқжетпес
Шахтер-Болат – Тараз-Қаратау
Екібастұз –ОңтүстікАкадемиясы

 

22 мамыр (сенбі)

Қазақстан Республикасының Кубогыүшінші іріктеу кезеңі

 

VII тур

27 мамыр (бейсенбі)

Игілік – Екібастұз
Оңтүстік Академиясы – Шахтер-Болат
Оқжетпес – Байқоңыр
Ақсу – Қайрат-Жастар
Қыран – Мақтаарал

29 мамыр (сенбі)

Тараз-Қаратау – Қызыл-Жар СК Ж

 

VIII тур

13 маусым (жексенбі)

Қыран – Игілік
Мақтаарал – Ақсу
Қайрат-Жастар – Оқжетпес
Байқоңыр – Тараз-Қаратау
Қызыл-Жар СК Ж –ОңтүстікАкадемиясы
Шахтер-Болат – Екібастұз

 

IX тур

18 маусым (жұма)

Игілік – Шахтер-Болат

19 маусым (сенбі)

Екібастұз – Қызыл-Жар СК Ж
Оңтүстік Академиясы – Байқоңыр
Оқжетпес – Мақтаарал
Ақсу – Қыран

20 маусым (жексенбі)

Тараз-Қаратау – Қайрат-Жастар

 

Х тур

25 маусым (жұма)

Ақсу – Игілік
Қыран – Оқжетпес
Мақтаарал – Тараз-Қаратау
Қайрат-Жастар –ОңтүстікАкадемиясы
Байқоңыр – Екібастұз
Қызыл-Жар СК Ж– Шахтер-Болат

 

30 маусым (сәрсенбі), резервті күн

Қазақстан Республикасы Кубогының топтық кезеңіне қатысатын командалардың XII тур ойындары

 

ХI тур

3 шілде (сенбі)

Тараз-Қаратау – Қыран

4 шілде (жексенбі)

Шахтер-Болат – Байқоңыр
Екібастұз – Қайрат-Жастар
Оңтүстік Академиясы – Мақтаарал
Оқжетпес – Ақсу

5 шілде (дүйсенбі)

Игілік – Қызыл-Жар СК Ж

 

10-11 шілде (сенбі-жексенбі)

Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 1 тур

 

Екінші айналым

 

ХII тур

12 шілде (дүйсенбі)

Игілік – Байқоңыр
Қайрат-Жастар – Қызыл-Жар СК Ж
Мақтаарал – Шахтер-Болат
Қыран – Екібастұз
Ақсу –ОңтүстікАкадемиясы
Оқжетпес – Тараз-Қаратау

 

16-17-18 шілде (жұма-сенбі-жексенбі)

Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 2 тур

 

ХIII тур

19 шілде (дүйсенбі)

Тараз-Қаратау – Игілік
Оңтүстік Академиясы – Оқжетпес
Екібастұз – Ақсу
Шахтер-Болат – Қыран
Қызыл-Жар СК Ж– Мақтаарал
Байқоңыр – Қайрат-Жастар

 

24-25 шілде (сенбі-жексенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 3 тур

 

31 шілде – 1 тамыз (сенбі-жексенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 4 тур

 

7-8 тамыз (сенбі-жексенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 5 тур

 

14-15 тамыз (сенбі-жексенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 6 тур

 

21-22 тамыз (сенбі-жексенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/4 финал, бірінші ойындар

 

ХIV тур

22 тамыз (жексенбі)

Тараз-Қаратау –Оңтүстік Академиясы

23 тамыз (дүйсенбі)

Мақтаарал – Байқоңыр
Қыран – Қызыл-Жар СК Ж
Ақсу – Шахтер-Болат
Оқжетпес – Екібастұз

24 тамыз (сейсенбі)

Игілік – Қайрат-Жастар

ХV тур

28 тамыз (сенбі)

Оңтүстік Академиясы – Игілік
Екібастұз – Тараз-Қаратау
Шахтер-Болат – Оқжетпес
Қызыл-Жар СК Ж – Ақсу
Байқоңыр – Қыран
Қайрат-Жастар – Мақтаарал

 

ХVI тур

10 қыркүйек (жұма)

Игілік – Мақтаарал

11 қыркүйек (сенбі)

Қыран – Қайрат-Жастар
Ақсу – Байқоңыр
Оқжетпес – Қызыл-Жар СК Ж
Оңтүстік Академиясы – Екібастұз

12 қыркүйек (жексенбі)

Тараз-Қаратау – Шахтер-Болат

 

16 қыркүйек (бейсенбі), резервті күн

Қазақстан Республикасы Кубогының топтық кезеңіне қатысатын командалардың XIII тур ойындары

 

ХVII тур

21 қыркүйек (сейсенбі)

Екібастұз – Игілік
Шахтер-Болат – Оңтүстік Академиясы
Қызыл-Жар СК Ж – Тараз-Қаратау
Байқоңыр – Оқжетпес
Қайрат-Жастар – Ақсу
Мақтаарал – Қыран

 

22 қыркүйек (сәрсенбі)

Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/4 финал, қарымта ойындар

 

ХVIII тур

26 қыркүйек (жексенбі)

Игілік – Қыран

27 қыркүйек (дүйсенбі)

Ақсу – Мақтаарал
Оқжетпес – Қайрат-Жастар
Оңтүстік Академиясы – Қызыл-Жар СК Ж
Екібастұз – Шахтер-Болат

28 қыркүйек (сейсенбі)

Тараз-Қаратау – Байқоңыр

 

ХIХ тур

1 қазан (жұма)

Шахтер-Болат – Игілік
Қызыл-Жар СК Ж – Екібастұз
Мақтаарал – Оқжетпес
Қыран – Ақсу

2 қазан (сенбі)

Қайрат-Жастар – Тараз-Қаратау
Байқоңыр –Оңтүстік Академиясы

 

ХХ тур

16 қазан (сенбі)

Игілік – Ақсу

17 қазан (жексенбі)

Оқжетпес – Қыран
Оңтүстік Академиясы – Қайрат-Жастар
Екібастұз – Байқоңыр

18 қазан (дүйсенбі)

Шахтер-Болат – Қызыл-Жар СК Ж
Тараз-Қаратау – Мақтаарал

 

ХХI тур

23 қазан (сенбі)

Қызыл-Жар СК Ж – Игілік
Байқоңыр – Шахтер-Болат
Қайрат-Жастар – Екібастұз
Мақтаарал –Оңтүстік Академиясы
Қыран – Тараз-Қаратау
Ақсу – Оқжетпес

 

ХХII тур

29 қазан (жұма)

Оқжетпес – Игілік
Тараз-Қаратау – Ақсу
Оңтүстік Академиясы – Қыран
Екібастұз – Мақтаарал
Шахтер-Болат – Қайрат-Жастар
Қызыл-Жар СК Ж – Байқоңыр

 

6-7 қараша (сенбі-жексенбі), Қазақстан Республикасының Кубогыжартылай финалбірінші ойындар

 

20 қараша (сенбі), Қазақстан Республикасының Кубогыжартылай финалқарымта ойындар

 

28 қараша (жексенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, финал

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

0

Төлеш Есет

Пікірлер

0

Ставкалар

Бельгия – Англия: қола жүлде кімге бұйырады

Әлем футболы

Бүгін қола жүлдегер ғана емес, турнирдің үздік сұрмергені де анықталуы мүмкін

Төлеш Есет

Хорватия – Англия: кімнің бағы жанады

Әлем футболы

Жартылай финалдың екінші матчына болжам

Төлеш Есет

Франция-Бельгия: Жұлдыздар шайқасында кімнің жолы болады

Әлем футболы

Екі алыптың айқасы!

Қуаныш Қаппас

Ағылшындар тарихында  үшінші рет 1/2 финалға өтуі мүмкін

Әлем футболы

Швеция – Англия матчына болжам

Төлеш Есет

Харри Кейн бастаған англиялықтар жеңіске жете ала ма

Әлем футболы

Бүгін Швеция мен Англия құрамалары кездеседі.

Қуаныш Қаппас

Тағы жүктеу

Блогтар

блог құру

Барлық блогтар

Тағы жүктеу



Нақты қайнары: http://www.elarna.net/koru_kk.php?tur=21&id=1385207
Пікірлер

Көрші сілтемелер